






The Uplift
No promises. Just proof.
Huidverzorgingsinnovatie op het hoogste niveau. Gebaseerd op wetenschap, gedreven door tientallen jaren ervaring. Nauwkeurig samengestelde formules voor zichtbare resultaten van klinische kwaliteit.
Faces of #LABAREAU
FAQs about The Uplift
Welke resultaten kan ik verwachten bij regelmatig gebruik van The Uplift?
Helpt The Uplift ook donkere kringen en wallen onder de ogen te verminderen?
Hoe lang duurt het voordat je resultaat ziet na gebruik van The Uplift?
Helpt The Uplift ook de stevigheid en elasticiteit van de huid te verbeteren?
Is The Uplift geschikt voor alle leeftijden?
Kan ik The Uplift gebruiken in combinatie met andere anti-verouderingsproducten?
Nog niet zeker? Praat met onze experts.
Onze ervaren schoonheidsexperts staan klaar om u persoonlijk huidverzorgingsadvies te geven, zodat u zeker weet dat u de juiste producten voor uw huidtype en probleem heeft gekozen.
ContactWhy experts choose us
-
01 Backed By Celebrities
Onze zorgvuldig samengestelde formule voldoet aan de hoogste normen op het gebied van doeltreffendheid en geeft je het zelfvertrouwen dat je verdient. Geliefd bij celebrities en beauty editors vanwege de indrukwekkende resultaten en de constante kwaliteit.
-
02 Results-Driven Skincare
Ervaar de vernieuwende kracht van The Uplift, speciaal ontwikkeld om je huid te voeden en te verjongen. Zeg vaarwel tegen een doffe, uitgedroogde huid en hallo tegen een stralende teint.
-
03 Approved Formula
The Uplift is ontwikkeld in samenwerking met vooraanstaande dermatologen, cosmetische artsen en plastisch chirurgen en biedt een wetenschappelijk onderbouwde oplossing voor uw huidverzorgingsbehoeften. Ideaal voor alle huidtypes.
Complete your routine

Beoordeeld en aanbevolen door artsen
96%
Verbeterde hydratatieDe producten van Labareau zijn gebaseerd op uitgebreid medisch onderzoek en klinische proeven. Het kan lastig zijn om op de huidige markt huidverzorgingsproducten te vinden met ingrediënten van hoge kwaliteit.

Why Labareau?
Lindsay van der Looij is al meer dan 20 jaar actief in de branche en werkt samen met huidverzorgingsmerken. LABAREAU staat voor kwaliteit en luxe: sterk geconcentreerde ingrediënten, een diepgaand volumegevend effect en een unieke, geavanceerde technologie.











